Znamy pigmentację od podszewki. Znamy jej jasne i ciemne strony. Wiemy, co może się wydarzyć i potrafimy to przewidzieć, ponieważ mamy doskonałą świadomość, co ma wpływ na efekt końcowy zabiegu. Mamy też świadomość tego, co jest możliwe. Swoją wiedzę i doświadczenie opieramy przede wszystkim na wykonywaniu setek zabiegów oraz na edukacji, szkoląc od lat stylistów makijażu permanentnego z całego świata. Od 2005 roku prężnie działamy i rozwijamy branżę makijażu permanentnego, korekcyjnego oraz pigmentacji medycznej w Europie i na świecie. Nasze doświadczenie i praca zaprowadziły nas na szczyt branżowy. Jesteśmy autorem jedynego podręcznika z dziedziny współczesnego makijażu permanentnego „ABC Mikropigmentacji”, prowadzimy wiele konferencji, sympozjów, jesteśmy organizatorem mistrzostw, kongresów oraz autorem wielu branżowych publikacji.

Tak powstała idea CONTURMO - koncept autorskiego hipernowoczesnego kompaktowego urządzenia do pigmentacji i dedykowanych igieł. Koncept, który nie jest po prostu kolejnym produktem. Jest czymś o wiele bardziej wartościowym. Bo opartym na żywych potrzebach codziennej pracy. Jest wyczekiwaną długo wypadkową wszystkich doświadczeń, przemyśleń, odpowiedzią na braki, niedoskonałości i potrzeby tego, co już zostało zrobione, ale co jeszcze nie było doskonałe. Dostaliśmy tą cudowną możliwość, by pracując przez lata różnymi urządzeniami, systemami i technikami wreszcie skonstruować urządzenie perfekcyjne. To nasze indywidualne potrzeby, brakujące detale, ograniczenia funkcji, które obserwowaliśmy w codziennej pracy stały się najlepszą naturalną bazą do odpowiedzi na pytanie: „ jakie powinno być idealne urządzenie?” Chcieliśmy, by nie ograniczała nas jedynie filozofia koncernów MP i dostępność tych funkcji, które po prostu są dostępne na rynku, a nie dostępne w technologii. Dla koncernu dostępne jest to, co masowe i co przynosi zyski. Oczywiście trudno nie zgodzić się z tym prawem rynkowym. Jednak dziedzina mikropigmentacji jest tak indywidualna, że postanowiliśmy podjąć trud stworzenia czegoś bardziej osobistego. Opartego na filozofii wynikającej nie ze sprzedaży towaru lecz z codziennej pracy i potrzeb, które z niej wynikają. Można ująć to krótko, z lekkim przymrużeniem oka: CONTURMO contra concern.

To kontur nowych możliwości. Nowych kształtów. Nowego wymiaru wspólnego sukcesu.
Conturmo. Sensoryczna technologia.
Conturmo. Infinity of possibility.

CONTURMO jest odpowiedzią. Połączeniem jakości, potrzeby, przyjemności, bezpieczeństwa, technologii i doświadczenia. Dowodem, że wszystko jest możliwe, jeśli jest profesjonalne, uczciwe i etyczne.

  • Sterylna igła
  • Bez krwawienia
  • Wymiana danych
  • Brak zalewania pigmentu
  • Test skóry
  • Minimalny ból
  • Brak wibracji
  • Intensywniejszy kolor